- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -
M-Y.CZ v roce 1

Do konce prvního roku třetího tisíciletí zbývá už jen pár dní. Doba těsně kolem přelomu roku přímo svádí k bilancování. Neodolali jsme ani my. Cože nám tedy rok 2001 přinesl?

  

Infomag

Infomag byl sice spuštěn už v prosinci 2000, ale přesto byl v lednu 2001 stále ještě horkou novinkou a prošel mnoha změnami. Přišli noví redaktoři, někteří naopak svou činnost ukončili. Změnila se struktura rubrik. A nejvýznamnější změnou prošel Infomag v červenci, kdy se spolu s designem změnil i systém rubrik a přibyly nové možnosti - reakce na článek, posílání fotek z reportáží jako pohlednice...

Akorát nám trochu kazí radost vaše nečinnost. Je škoda, když se někdo snaží přinést nějaký zajímavý článek, téma na diskusi a pak se nedočká odezvy od vás, našich čtenářů.

Bohužel se redakce Infomagu stala hned dvakrát terčem zlodějů. V dubnu kdosi odnesl počítač se všemi podklady a materiály, potřebnými pro chod Infomagu. Trvalo několik měsíců, než se podařilo vzniklou škodu alespon částečně nahradit. Pachatele ani PC se nepodařilo objevit ani nám, ani policii... A v říjnu si kdosi "půjčil" digitální foťák, se kterým jsme vám přinášeli reportáže ze zajímavých akcí v regionu.

 

Experience

Do série parties Experience přibyly v druhém roce pořádání další tři díly, všechny povedené a každý něčím přelomový. V březnu spolu s Katchou zahrál první live-act (Mindhole), v srpnu Letohradský kulturák naplněný partychtivými clubbery uvítal prvního zahraničního hosta - všichni si vzpomenete na Makatonův techno-mazec, v listopadu zahrál Doc-B a spo něm si střihnul Daho svůj minimalistický set. A samozřejmě rezidenti Subsist a e-Li, ke kterým přibyl MC Myussa, se nenechali výkony hostů zastínit a dokázali lidi pořádně pobavit.

 

Zelené léto

Koncem roku jsme se rozhodli ve spolupráci s humanitární organizací Adra zahájit projekt Zelené léto - pomoc zemím, které byly postiženy válkou. I vy můžete přispět - například návštěvou benefiční Experience 2.2.2002 v Ústí n.O.

 

Tak to by bylo v kostce to, co nám přinesl minulý rok. Co nám přinese ten nový? Nevíme, takže vám, milí čtenáři, aspoň přejeme hodně štěstí a úspěchů. A doufáme, že s námi zůstanete.

 

- = 29.12.2001, Sine Nomine = -

Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky