- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -
Malá předvolební agitace pro ODS Letohrad, vol.č.1

Ačkoli nemám ve zvyku se moc do politiky míchat, v Letohradě se může blýskat na kulturně citelně lepší časy, než tomu bylo kdykoli doposud. Pokud budeme (zejména mladí) rodáci města dostatečně uvědomělí a zodpovědní, je tu velká šance mít za starostu Daniela Kubelku, který je dobře známý dlouholetý muzikant a pořadatel hudebních akcí. Dan se již dlouho o politické dění v Letohradě zajímá a vždy se snažil lobovat u představitelů města za vyšší úroveň dění ve městě. Nyní máme reálnou šanci mít tohoto může na místě starosty, což bychom měli považovat za velikou příležitost a naplno ji využít tím, že půjdeme 15-16.10. k volbám a podpoříme Daniela Kubelku, potažmo kandidátku ODS. Ikdyž v někom může ODS vzbuzovat rozpolcené pocity, věřte, že na komunální úrovni je to různé. Daniel nelenil a sestavil kandidátků z nových tváří a vsadil především na mladé. To myslím vypovídá o skutečnosti jeho záměru. Nebuďte laksní a přijměte zodpovědnost za své město.


Vážení Letohraďáci, přátelé, kamarádi, známí i neznámí, jak jistě všichni víte, nezadržitelně se blíží den, kdy budeme mít všichni možnost rozhodnout o tom, jaké bude na příští čtyři roky zastupitelstvo města Letohradu.


Ten, koho si zvolíme, bude naší prodlouženou rukou. Bude ovlivňovat chod úřadu, městské policie i hospodaření s majetkem města. Udělá za nás řadu rozhodnutí o budoucnosti.


Po čtyřech letech v opozici jsme sestavili novou kandidátku ODS. Vybrali jsme osvědčené osobnosti, ale také nové tváře. Věříme, že se nám z nestraníků i členů ODS podařilo sestavit skupinu politicky, ekonomicky, morálně i lidsky korektních osob - novou letohradskou ODS.


Ve dnech 15. - 16. 10. 2010 se budeme ucházet nejen o Váš hlas, ale také o hlasy Vašich známých, příbuzných a přátel. Věříme, že zdravý rozum je silnější než stohy časopisů a plakátů na křídovém papíře. Žádáme Vás tímto, pokud souhlasíte s naším programem a věříte našim kandidátům, o podporu ve volbách. Tou největší je samozřejmě odevzdání hlasu celé kandidátce letohradské ODS, případně preferenčních hlasů našim kandidátům. Neméně důležitá je také informovanost Vás a Vašich blízkých o našem volebním programu.


Kandidátní listinu, volební program a další informace naleznete na oficiálních stránkách letohradské ODS na adrese (stačí kliknout na odkaz):


http://www.odsletohrad.cz/


Pokud jste uživatelem sociální sítě Facebook, pak se můžete zapojit do diskuze s námi, nebo se na důkaz podpory stát fanouškem na oficiálním profilu letohradské ODS zde:

http://www.facebook.com/odsletohrad


Chcete-li nám pomoci, přepošlete, prosím, tento e-mail všem Vašim známým, kteří v Letohradě volí a mohli by podpořit novou letohradskou ODS.


Přejeme Vám pěkný den.

ODS Letohrad - volební kandidátka číslo 1.


- = 12.10.2010, subsist = -

Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky