- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -
CROSSFIT - silový a kondiční program pro každého

Dovolte mi abych vám představil novinku z oblasti fitness, která dorazila do vašeho okolí. Crossfit je silový a kondiční program, který je hojně využívám policejnímy akademiemi, jednotkami speciálního nasazení, vojenskými jednotkami, hasičskými a záchrannými sbory, šampióny bojových umění a stovkami dalších profesionálních sportovců po celém světě.


Je to fitness program, který je zaměřený na všeobecnou fyzickou zdatnost a má široké spektrum uplatnění. Cvičíme výhradně neustále se obměňující funkční pohyby prováděné s vysokou intenzitou. Jsme v základu všestranní a všeobecní. Naší specializací je se nespecializovat. Bitva, boj o přežití, sport a život sám odměňují tento druh fitness a naopak trestá specialisty, kteří neuspějí.


Crossfit program je navržen tak, aby vyhovoval nejširšímu spektru zájemců tím, že se nastaví podle schopností a zkušeností jedince, což znamená, že je vhodným programem pro kohokoliv, kdo má chuť cvičit a být fit. Crossfit je využívám starými lidmi spolu s ultimátnímy bojovníky, kteří se připravují na zápas sezóny. Nemění se program, pouze se nastavuje intenzita a váha.


Potřeby vašich babiček a olympijského atleta se mění pouze stupněm, nikoliv druhem. Lovci teroristů, vrcholový sportovci a uklízečky, ti všichni našli svoji nejlepší formu ve stejném režimu.


Crossfit je revoluce ve fitness, založená na soustavném provádění funkčních pohybů, na které je lidské tělo od přírody naprogramováno a které jsou vysoce efektivní. Používáme hrazdy, kruhy a vzpěračské kotouče, cvičíme s vlastní vahou ale žádné stroje tady nehledejte. To kde trénujete není tak důležité jak trénujete a ským. Crossfit je "sport of fitness" kde kamarádství a vzájemná rivalita je nedílnou součástí. Crossfit překoná vaše představy o tom, co dokážete.


Dodal: David Egydy


- = 01.12.2010, subsist = -

Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky