- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -
Nový Sport Music Club v Ústí nad Orlicí

Radostnou zprávu přinášíme Vám, z Ústí nad Orlicí přiletěla k nám.

Tamější prostor bývalé kavárny hotelu Poprad dostál výrazných změn a z nepříliš zajímavého prostředí vznikl tzv. prostor multifunkční. Již samotný název SportMusicClub napovídá, že půjde především o zábavu a kulturní vyžití, u kterého ale nesmí chybět ani kompletní kuchyně a dobré pití. Na co vše se tedy můžete těšit?


sportmusicclub

Restauraci plnou chutných jídel (včetně poledních menu), dobré kávy a pití dle libosti.


sportmusicclub sportmusicclub

Pravidelné sportovní a jiné zajímavé přenosy promítané na velkoplošné videoprojekci tak, aby každý z Vás pohodlně viděl a nic mu neuniklo. To vše samozřejmě podpořené kvalitním zvukovým systémem zajišťující jasný a o efekty neochuzený přednes. Mohu Vás ubezpečit, že 2 sub-woofery a 6 satelitů to určitě zvládne.


sportmusicclub
sportmusicclub

Samozřejmostí budou jednorázové akce klubového charakteru. Těšit se můžete na muziku jak elektronickou, tak i akustickou. A to prosím stvrzuji faktem, že se zde nabízí nevšední a velmi zajímavá možnost domluvit si pravidelná i nepravidelná vystoupení hráčů na akustické nástroje, kteří by rádi okusili zastoupit instalovaný jukebox a hráli by lidem pro poslech oni sami. K tomu všemu je přímo na místě určeno menší podium, které Vám při Vašem experimentování zjistí notnou dávku elegance. V případě zájmu pište na music.clubuo@seznam.cz, nebo se jednoduše přijďte domluvit na místo. Ale aby nabídka nebyla omezena jen na hudební umělce a stvrdila se skutečná různorodost kulturního vyžití, které klub hodlá nabízet, stejná nabídka platí i pro zájemce o výstavy svých uměleckých předmětu a dokonce i pro herce, kteří by rádi předvedli malá divadla, či monology. To zní slibně, co říkáte?


sportmusicclub sportmusicclub

Při vstupu do prvního patra, kde se vše nachází, zaregistruje Vaše bystré oko další prostředky určené pro Vaši zábavu - kulečník, oblíbený fotbálek, šipky a v brzké době dokonce i šachy.


sportmusicclub

Další pozitivní informací je příprava salonku o kapacitě 100 lidí. Určený je k pronajmutí pro rodinné a firemní akce. Instalovaný bude bar a případná obsluha či jiné další detaily jsou již pouze věcí dohody.


sportmusicclub

Tedy nezbývá, než Vás seznámit s otevírací dobou:

Pondělí až Čtvrtek od 10:30 – 00:00

Pátek a Sobota 10:30 – 02:00

Neděle 11:00 – 00:00- = 04.05.2004, subsist = -

Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky