- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -

6. Března se v ústeckoorlickém kulturním domě odehraje poslední 19. díl párty Handshake, která uzavře více než devítiletou historii akcí, na kterých si zahrála takřka celá československá „elita“ djů, ale i mnozí zahraniční. A závěr je předpokládán, jak jinak, než ve velkém! Na DnB pódiu se představí legendární světová špička, některými nazýván otcem Drum’n‘bassu, anglický dj Aphrodite. Po jeho bok se postaví dj Pixie, Vaczech & MC Vaant, Jannis, Murte, Alah vs. Winyl & MC Bombicz. Tech-houseovou stage ovládne Jerry, Chris Sadler, 2TAKT a Peca.

subsist, 26.01.2010

Na párty X-massacre (25/12 v KD Ústí n/O.) máte možnost koupit za exkluzivní cenu 180 Kč vstupenky na další a nejspíš i poslední Handshake, tentokrát s megahostem, djem Aphroditem (UK). Mejdan se uskuteční taktéž v KD Ústí n/O., a to 6. Března 2010. Mimo to bude také možné zakoupit speciální balíček, tedy lístek společně s trikem Handshake za 250 Kč a samozřejmě i triko zvlášť za 120 peněz.

subsist, 17.12.2009

Novým výhercem dvou lístku na Handshake se stává Martin Hlaváček. Předchozí losování jsme zneplatnili, jelikož výherce je osoba blízká pořadateli a vstup by tak i tak měla zdarma. Do budoucna prosím všechny takovéto osoby, které mají vstupy od pořadatelů automaticky zdarma, aby se neúčastnili soutěží s těmito akcemi spojenými a dali tím prostor lidem, kteří tuto možnost nemají.

subsist, 18.10.2008

Štěstí přálo Janě Langové. Hezkou zábavu!

subsist, 16.10.2008

Mnoha lidem tato 4 členná kapela, či projekt chcete-li, zřejmě vůbec nic neříká, a proto bychom vám ji chtěli trochu více přiblížit. Pokud ji ovšem chcete slyšet rovnou na živo, přijďte 18/10 do Úst ínad Orlicí na Handshake. Le Pneumatiq je dnes jeden z nejprogresivnějších hudebních projektů na české elektronické scéně. Jejich pódiová prezentace klade důraz na živou stránku a divácký zážitek, k čemuž často využívají převleky, fotbalové dresy, videoprojekci, najmuté herce a tanečníky. Sami své hraní představují takto: „je tam breakbeat, je tam dnb, chvílema možná funk, dub, electro, garage, ale i filmová muzika.“

subsist, 13.10.2008

Nabízíme Vám druhou porci biografií vystupujících djs na této ústeckoorlické párty. Ale to až níže. Přinášíme hlavně novinku o zvukovém a světelném parku. Bude to totiž po dlouhých letech poprvé, kdy se na obou pódiích Handshake objeví nový zvuk, respektive nový zvuk od nového zvukaře. Tím bude agentura Lasound, která vlastní systémy EAW a HiTec, takže určitě je se na co těšit. Samozřejmostí bude videoprojekce, 3 bary a pohodová atmosféra. 18.10 KD Ústí nad Orlicí…

subsist, 09.10.2008

Oficiální start handshake byl stanoven na 20 hodin, bohužel z důvodu vyhořelé součástky mixpanelu se zvuková zkouška Skyline protáhla, a tak se začali vpouštět návštěvníci až kolem 21 hodiny. Line up akce se vcelku dodržoval, všichni djs i Skyline dorazili, takže návštěvníci mohli poslechnout a vychutnat koho chtěli. Vše se odehrálo na dvou stages. V prostorách horního baru a samozřejmě na hlavním sále.

subsist, 23.01.2005


Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky