- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -

Po podzimní melancholii, ještě před přechodem na alfa a full verze o sobě ne náhodou na Vánoce - právě před chystaným X-Massacrem v UO dává vědět již dříve avizovaná, ale zatím poměrně utajovaná další (a možná už poslední) beta version festivalu Eagle Gate. Tentokrát s označením 0.9.4, což samo o sobě naznačuje, že autoři programu nechystají žádný zásádní upgrade, ale jak exkluzivně pro náš server Info-tech-mag.cz uvedli v rozhovoru, lineupem se opět více přiblížíme očekávané letní full či alfa version, nebo jak bude označena. Spojili jsme se tedy s Lead Developerem projektu Vildou aka W23, aby nám prozradil více.

subsist, 25.12.2009

Krátce jsme vyzpovídali djs Alaha, Winyla a MC Bombicze z wabproject.cz, kteří roztočí svoje vinyly už tenhle pátek 11. prosince na benefiční party pro Amnesty International v hradeckém klubu HLAD společně s týpkama z Core’n’out crew.

subsist, 08.12.2009

Kike a Chicone, kteří dohromady tvoří dvojku Madzmusic, budou headlinery minimal stage na Hradhousu. Proč se z madridu odstěhovali do Londýna, co je táhne do Česka a co to vlastně znamená Madzmusic?

subsist, 09.07.2009

Za poslední rok jsem zcyničtěl, přiznal Pavel Tesař, organizátor největšího středoevropského tanečního festivalu Creamfields. Ten v červenci propukne v Břeclavi. Věhlasnou taneční akci mu loni na Moravě zhatila silná bouře. Od té doby musí vydělávat peníze a pořádat koncerty kapel, které sám nemusí.

subsist, 29.06.2009

Tenhle chlapík má za sebou již spoustu vystupování v klubech jako jsou pražské Roxy, brněnská Fléda nebo slovenský Subclub. Vidět a slyšet jste ho mohli např. na HradHousu po boku minimalové legendy Jeffa Milligana, na Hrachovce, Shotgunu nebo na Summer of Love. Je to dj Ala - resident znovuotevřeného klubu Bastion35 a experimentálně zaměřených večírků s názvem Klika, které spolu s djem Subsistem pořádají už od října roku 2005. Já si s ním popovídal a pro sebe si to nenechám.

subsist, 26.01.2009

Další z dvojic, které se představí na letošním Shotgunu, jsou sehraní Východočeši Subsist & Ala. Oni budou první, kteří rozehřejí aparaturu páteční minimalové stage a budou se snažit, přenést sem atmosféru jejich rezidentního večírku Klika. 4 gramofony, 2 mixy a podle slov kluků také spousta emocí a pestrých barev :-) na vás čeká na začátku Shotgunu.

subsist, 02.07.2008

Side 9000 je Dj, Mc a především producent, který čas od času vystrčí růžky, tedy spíš pořádné rohy v podobě nové desky, která nejen mezi fajnšmekry UK garage nebo alternativního hip hopu vyvolá pořádný poprask. Například jeho loňská deska 9000 Dubs je vůbec prvním dubstepovým počinem v Čechách a může se bez okolků poměřovat s jakýmkoliv současným releasem z Anglie či USA. Pojďme na slíbený rozhovor.

subsist, 10.06.2008


Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky