- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -

Následující text jsem odeslal na adresu: stiznosti@mvcr.cz... To, co jsem slyšel z úst policejní mluvčí min. týden mě totiž, slušne řečeno, pěkně nadzvedlo. Aby policie masivně porušovala zákony a její mluvčí se mi přes tv obrazovku vysmála do xixtu a dělala ze mě idiota... tak na to vážne nemám žaludek ani nervy!

Sine Nomine, 13.12.2005

Druhá válka v Iráku je s největší pravděpodobnosí na spadnutí. Už za pár hodin asi budou padat bomby a umírat lidé. Je to skutečně nezbytné? Nebo si jen někdo potřebuje dokázat svou moc a sílu?

Sine Nomine, 19.03.2003

Letošní komunální volby s sebou přinášejí mimo jiné také změnu ve způsobu hlasování, který se Vám pokusím přiblížit.

Honza, 14.10.2002

Jak jste si již všimli, někteří lidé začali dnes ráno prodávat na našem serveru drogy. Byl to případ první, ale o to rázněji proti němu zakročíme, protože rozhodně nejsme žádnej drogovej on-line shop.

Dasty, 23.09.2002

Tuto otázku jsem si položil hned poté, co jsem v televizi uviděl první odhady výsledků voleb. Nevím jak ostatní, ale já jsem byl ohromen a taky hodně zklamán z obrovského vzestupu komunistů.

Honza, 20.06.2002

Co přinese legalizace "trávy"? Proč ji legalizovat?

rudy, 17.06.2002

Legalizace měkkých drog. Horké téma, problém. V posledních letech u nás dochází k zostřování protidrogové represe, ale mnozí jsou s tímto stavem nespokojeni a žádají změnu. Odezva v politických kruzích je ale mizivá.

Sine Nomine, 16.06.2002


Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky