- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -

Djs_: Hlavní (techno_housE) stage_: Space Djz - Jamie Bissmire&Ben Long_ (Ground_ Potential_ Soma_ Tortured_ UK)_ Agent ( Fylo_ Techno.cz)_ Nika 77 (Techno.cz)_ Term-X_ Jannis_ Luckie ( CosmicBeatsSystem)_
Druhý (jungle/d’n‘b) stage_: Igraczech (KaktusRec.)_ GG_ ( Kick The Beat)_ Va.czech_ DevyB_ Penny_ ( S.M.I.S.L sound systém)_

Newmi, 30.03.2003

v Plnéé formě nám zahráli_djs: Šmaf (article.cz / Plzeň)_ GG (kick the beat / Žamberk)_ Subsist (experience / Letohrad)_ e – Li&MCmyussa (experience / Ústí n/O) a jako zpestření_ Live saxoPhone_: Side ( špatnej Wliw/ Litomyšl)

Newmi, 03.03.2003

První junglovačka v Okáči je za náma. Že to ale byla dřina.

externista, 28.01.2003

Djs_ special quest dj JOSHEK (futuristic system_Svitavy)_ RECAL_ GG_ AZIL_ LUKAS (kick the beat crew)

Newmi, 19.01.2003

played: Skipworker + Mr. Vee (live_Gproduction_Praha)_ Beat Brothers Sound System Brno (freestyle)_ dj Philip TBC (Shadowbox_Praha)_ dj Stress (Stress&Nerve_ČT)_ dj e-Li & Mc Myussa (Experience_UO)_ dj Subsist (Experience_Letohrad) & dj Artie (Clone_Praha)

Newmi, 26.12.2002

Taak...jedni natčení týpci si usmysleli, ve dnech 25.7. a 27.7., udělat dvě akcičky, na kterých si pak zahráli sami. Jmenovitě to jsou letohradský Techno delict djs Recal & Azil a djs ze sousedního Žamberka GG & Lukas. A jelikož jsem na obou parties byl....tady je můj “pohled na věc”:))

Newmi, 30.07.2002

Tak už jsem po několikátý změnil názor respektive to, jestli mám nebo nemám něco napsat o akci, které v našem kraji nemá moc velkou tradici.....a moc lidiček na podobný styl parties nechodí a nejezdí. Sice nevím kolik přesně, ale v porovnání s jinými styly ......... Tohle byl a je prostě ústecko – orlický hrubý underground....takže tady je něco o tom.

Newmi, 12.07.2002


Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky